Kolejna szkoła dołącza do grona naszych klientów oraz nowoczesnych szkół.  Szkoła Podstawowa nr 7 w Żorach to szkoła integracyjna działająca od 1999r. Posiada nowoczesną i świetnie wyposażoną salę komputerową, w której odbyły się jednodniowe warsztaty szkoleniowe.

Zgrana grupa nauczycieli bardzo aktywnie uczestniczyła w zajęciach. Wiele osób miało już do czynienia z pocztą Gmail co ułatwiło prowadzenie szkolenia i pozwoliło na omówienie bardziej zaawansowanych funkcji pakietu G Suite dla szkół. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowe formularze Google, które zostały użyte do ankiet oraz testów. Dzięki aktywnej postawie dyrekcji wdrożony pakiet na pewno będzie używany w szkole a zwłaszcza kalendarz i Classroom.

ZSP 7 w Żorach to szkoła z dużymi ambicjami biorąca czynny udział w wielu projektach uczniowskich i konkursach. Mamy nadzieję, że wdrożona przez nas nowoczesna platforma G Suite dla szkół, przyczyni się do większego zainteresowania uczniów obszarem informatyki i pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój szkoły.

Translate »